EВРОПЕЙСКО ПЪРВЕНСТВО – БЕЛАРУС 2019

ДВА БРОНЗОВИ МЕДАЛА ЗА КАРАТЕКИТЕ НА БКА-ИКО БЪЛГАРИЯ ОТ ЕВРОПЕЙСКОТО ПЪРВЕНСТВО В БЕЛАРУС

Първият ден от 18-тото Европейско Първенство по Карате Киокушин в Минск, Беларус, нашите състезатели триумфираха с две трети места при юноши 12-13 год., категория над 50 кг.. Александър Петров (СКК“КИОКУШИН СПИРИТ”Бургас) и Самуил Желев (СКК“ИЧИ ГЕКИ ВАРНА”) спечелиха две срещи и загубиха трета от Шампионите в тяхната възрастова група и категория.

Гергана Имперова (СКК“КИОКУШИН СПИРИТ”Бургас) загуби на квалификациите от представителка на Украйна. Шихан Емил Костов и Сенсей Гергана Апостолова-Костова бяха рефери на състезанието. Неделя (8-ми Декември2019г. ) Шампионатът продължава с Отвореното Първенство при мъжете и жените.